Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Etkinlik ve Duyurular
MOBİLSİAD 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı
Kurulduğu 2009 yılından bu yana faaliyetlerini artarak sürdüren Mobil Servis Sağlayıcı İş Adamları Derneği’nin  (MOBİLSİAD) 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı  8 Ağustos 2017 tarihinde  Maslak İTÜ Teknokent’te Dernek üyelerinin katılımları ile gerçekleştirildi.

Toplantı, Divan heyeti seçiminin ardından geçmiş dönem faaliyet raporu, bütçe raporu ve denetleme raporunun okunması ve Yönetim ve Denetim Kurullarının ibrasıyla devam ederken, Dernek faaliyet ve etki alanının genişletilmesi kapsamında çalışılan tüzük değişiklikleri de görüşülerek onaylandı.

Yeni dönem Yönetim ve Denetim Kurullarının belirlendiği Genel Kurul toplantısı sırasında, MOBİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na MOBİLSİAD’ın kurulduğu günden itibaren bu görevi başarıyla yürütmekte olan Sayın Prof.Dr.Kerem Alkin seçildi. Derneğin Başkan Yardımcısı olarak görev alan  Sayın Yrd. Doç. Dr. Burak Kır’ın dördüncü dönemde de görevini devam ettireceği Yönetim Kurulunun asli üyeliğine, Sayın Hakan Akarcalı, Sayın Kubilay Erdoğan, Sayın Yılmaz Kurtay, Sayın Nedim Karasu, Sayın Muharrem Öztürk, Sayın Meltem Çelen ve  Ceyhun Güler seçildiler.


Yeni dönem yol haritasının, geleceğe yönelik çalışma ve  planlarının ele alındığı toplantının ardından, kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği başarılı  faaliyetleri ile dikkat çeken MOBİLSİAD’ın, telekomünikasyon sektörünün kamu-operatör-STK ilişkilerindeki çalışmalarının artarak devam etmesi planlanıyor.