Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Üye Bilgisi
FİGENSOFT
FİGENSOFT
İsmail BAYRAKTAR
 
1997 yılında kurulan Figensoft 2001 yılında Ericsson iş ortağı olarak mobil sektöre girmiştir. 2002 yılında Turkcell iş ortağı olarak ürün ve servisleri sunmaya başlayan Figensoft’un iş ortaklığı yaptığı firmalar arasında    Vodafone, Avea, Azerbeycan’ın lider GSM operatörü Azercell, Kuzey Kıbrıs Turkcell, Ericsson Mobility World, BlackBerry, Mobile Marketing Association yer almaktadır. 

Mobil servisler konusunda sektöründe öncü bir firma olan Figensoft, mobil servisler üreterek iş akışlarına değer katan ve günlük yaşamı kolaylaştıran ürünler hazırlar. Ürünleri arasında toplu SMS gönderme konusunda sektör lideri olan bir servis olan PostaGüvercini, Java uygulaması olarak cep telefonlarında çalışan ve saha servis personeli ile merkez ofis arasında iletişim kurup saha servis operasyonunun yönetilmesini sağlayan ServisMobil, BlackBerry üzerinde çalışan Mobil CRM ürünü olan BizActiv, saha form uygulaması FormMobil ürünleri yer almaktadır. En yakın satış veya hizmet noktasının SMS ile öğrenilmesini sağlayan MarkamNerede uygulaması, SMS ile müşteri memnuniyeti anketi sunan AnketMobil gibi ürünler de sunan Figensoft mobil pazarlama, konuma dayalı servisler, MMS ile ilgili özgün servisler de geliştirmektedir. 

Figensoft üst üste 6 yıl Turkcell Gold iş ortağı ve aynı zamanda Avea Gold iş ortağıdır. Ayrıca 2009, 2010 ve 2011 yıllarında Deloitte tarafından yapılan araştırmada Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50, EMEA’da en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinden biridir.

Servisler ve Ürünler
    •    Toplu mesajlaşma
    •    Interaktif mesajlaşma
    •    Mobil uygulamalar (Iphone, Android, BlackBerry, Windows Mobile, Symbian, Java)
    •    Mobil pazarlama
    •    Mobil ödeme
    •    Mobil imza
    •    Lokasyon bazlı servisler