Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Üye Bilgisi
CETECH
CETECH
Oğuz ÖNEL

Telekomünikasyon firmaları için katma değerli bilgi ve eğlence servisleri geliştiren ve sunan CETECH, hizmet verdiği tüm kurumların küresel dünyadaki yerini alması için çalışmakta, bu doğrultuda onların ihtiyaç duydukları fırsatları yakalamalarına ve yaratmalarına yardımcı olmaktadır. CETECH’in temel amacı, teknik uzmanlığı gerçek pazar koşulları ile harmanlayarak, telekomünikasyon ve internet sektörlerinin buluştuğu noktada fark yaratan hizmetler geliştirmektir. Yüzde yüz Türk sermayesi ile kurulan CETECH, bugün Türkiye’de cep telefonu kullanıcılarının yaklaşık %25’ine ulaşarak sektörünün lider oyuncuları arasında yer almaktadır.

Cetech’in hayatı renklendiren servisleri, ‘mobil içerik’, ‘oyun’, ‘bilgi servisleri’ kategorilerinde toplanmaktadır. CETECH tarafından sunulan bazı servisler; STK 7070, Live Wap servisleri ve KVK uygulama dükkanı işletimi gibidir. Mobil contend alanında sektörün öncüleri arasında bulunan CETECH yenilikçi ve ihtiyaçlara uygun projeleriyle hizmet çıtasını sürekli yükseltmektedir. Ayrıca Son savaş, Orta Doğu Savaşı ve yeni oyunu Nakrum ile mobil oyun sektöründe sevilen oyunlar üreterek bu alanda da faaliyetlerine devam etmektedir.

Kendi pazarına katma değerli dijital eğlence ürün ve hizmetleri sunan lider tedarikçi CETECH (CE Data Processing and Technology Services Co.), çok hızlı gelişip tüm telekom tedarik zincirinde rekabete yeni bir yön vermeye başlayan dijital içerik sektörüne yüklenmek için vites büyütmekte kararlı GSM operatörleriyle başarılı ortaklıklar kurmaktadır.

Pazara uygun içeriklerde sahip olduğu birikimi ve teknik uzmanlığını gerçek yaşamdaki deneyimlerle harmanlamakta kazandığı ustalıkla; mevcut ve üçüncü nesil mobil cihazlar ve ağlar için eğlence uygulamaları ve hizmetleri üreterek on milyonu aşkın kullanıcıya hizmet sunan CETECH sektördeki rakipleri arasında lider konuma yükselmeyi başarmıştır.

Sunduklarımız
  •   Hizmet alanımız mobil teknik altyapı, ilgili içeriklerin temini ve müşteri hizmeti ile beraber tüm tecrübelerimizi  kullanarak VAS servislerini tüm ihtiyaçları ile yönetmektir.
  •   Pazardaki ihtiyaçları ve fırsatları gözlemleyen CETECH bir yandan programlı bir süreci takip ederken, diğer yandan da yeni fikirleri katma değerli hizmetlere dönüştürür. CETECH ekibi, hem temel hem de CETECH'in kendine özgü standartları çerçevesinde bu sürecin safhalarını büyük bir titizlikle oluşturarak; en yeni mobil tabanlı ve web tabanlı teknolojileri kullanarak hizmetler geliştirip, etkileşimli bir medya pazarlama ağı üzerinden dağıtmaktadır.