Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Üye Bilgisi
SU İLETİŞİM
SU İLETİŞİM
Ahmet GÖK
 
Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanarak, mobil teknoloji, katma değerli servisler ve medya servisleri konusundaki başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken ve 2004 yılında  "En iyi çıkış yapan iş ortağı” ve "Gold Partner” sıfatıyla Turkcell’den 2 ödül birden alan Su İletişim Hizmetleri, 2003 yılında kurulmuştur. Mayıs 2006’da diğer GSM operatörleri (Avea, Vodafone, KKTCell) ile de Çözüm Ortağı olarak çalışmalarına devam eden Su İletişim rekabetçi ve hızlı gelişen piyasa içerisinde kendine sağlam ve güvenilir bir yer edinmiştir.
 
Yurtiçi ve yurtdışı mobil teknoloji sektöründe, müşterilerinin beklentilerini karşılayan, gelişen teknolojileri ve modern çalışma koşullarını uygulayarak devamlı gelişen ve toplam kalite felsefesini benimsemiş bir kuruluş olan Su İletişim Hizmetleri, Türkiye'de mobil teknoloji sektörünün ihtiyacı olan her türlü yazılım ve servis geliştiren firmalar içinde lider olmayı ve dünyada konusunda marka olmayı hedeflemektedir.
 
Logo, melodi, oyun, MMS ve video indirme gibi eğlence hizmetleri, anket oylama, radyo istek mesajları, TV alt bant mesajları, haber paketi aboneliği, burç aboneliği, hadis aboneliği ve ganyan aboneliği gibi hizmetlerin yanında 16 farklı ülke için SMS hizmeti gibi hizmetler sunan Su İletişim, "Lokasyon Bazlı Servis” ve "Turkcell Mobil Ödeme Servisi”ni de tüketicilere sunmaktadır. Referansları arasında TRT’den Digiturk Platformu’na kadar önde gelen birçok televizyon ve radyo kuruluşu bulunmaktadır.