Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Üye Bilgisi
TURATEL
TURATEL
Yılmaz KURTAY

2005 yılında mevcut operatörlere altyapı sağlayıcılığı ve kurumsal müşterilerine de Toplu Mesajlaşma ve VAS Servisleri konusunda hizmet vermek üzere şirketleşen Turatel şirketleşmesinin ilk yılında Toplu SMS pazarında sektör liderliğine yükselmiştir. 2006'da Turkcell ile Mobil Pazarlama Ajanslığı, 2007'de ise Toplu Mesajlaşma İş Ortaklığı Sözleşmesi imzalamıştır. 

2007'de Turkcell'in iş ortakları arasında en fazla SMS gönderimi yapan firma olarak Çözüm Ortaklığı'na geçen Turatel 2008'de Turkcell Çözüm Ortakları arasındaki değerlendirmede Turkcell Gold Partner sertifikası almıştır. 2008 yılının en başarılılarının değerlendirildiği Turkcell Partner Day 09'da "En Fazla Verimlilik Sağlayan Kurumsal Çözüm" kategorisinde en başarılı proje ödülünü kazanan Turatel; sırasıyla 2009,2010, 2011 ve 2012 yıllarında da Turkcell Gold Partner olmaya hak kazanmıştır. 2010 yılında Turkcell’in yeni iş kolu Mobil Ödeme alanında da iş ortaklığını başlatan Turatel, Turkcell İş Ortakları arasında Toplu Mesajlaşma, Mobil Pazarlama ve Mobil Ödeme iş kollarında aynı anda faaliyet gösteren Tek Gold İş Ortağıdır.

Her sektörden firmaya destek verebilecek yetkin ve deneyimli 30 kişilik ekibi ile İstanbul, Ankara, Antalya olmak üzere 3 ilde faaliyet göstermektedir.

İş ortakları ve kurumsal müşterilerinin de katkılarıyla Toplu SMS ve VAS servislerinde yenilikçi ve alanında ilk olan projelere imza atan Turatel gelecekte de bu başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir.