Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Üye Bilgisi
PENNA
PENNA
Hakan ÖZMEN

2003 yılında kurulan PENNA, müşterilerinin ve iş ortaklarının cep telefonu tabanlı kupon, bilet, sadakat ve üyelik kartları gibi pazarlama kampanyaları düzenlemelerine olanak sağlayan, endüstri lideri bir teknoloji ve danışmanlık şirketidir. Web, mobil cihazlar, dokunmasız teknolojiler, kiosklar ve POS cihazlarıyla, klasik kupon, bilet, alışveriş/hediye çeki, ve sadakat kartlarının tamamen mobil ortama aktarılması ve kullanılabilmesi için anahtar teslim çözüm sunar. PENNA çözümleri ile bugüne kadar 10 milyondan fazla mobil kupon/bilet/kulüp üyelik işlemi gerçekleştirilmiştir.

PENNA, müşterilerine mobil kupon, mobil bilet sistemi, mobil sadakat gibi inovatif stratejilerle yeni değerler yaratabilmeleri için çözümler sunmaktadır. Bunu, sahip olduğu donanım ve yazılım platformlarıyla gerçekleştirmekte olan firmamızın ürün ve hizmetleri; tamamen müşterilerimizin, tüketicilerin ve iş ortaklarımızın tercihlerine göre farklılaştırılabilmektedir. 

Mobil Kupon / Mobil Alışveriş Çeki: Mobil kuponlar ve Mobil Alışveriş çekleri, firmaların hedef müşterilerinin cep telefonlarına doğru zamanda, doğru promosyon teklifini ulaştırmasını sağlar. Mobil Kupon; markaların, satış noktalarının, bayiilerin ve değer zincirindeki diğer halkaların hediye kupon kampanyalarını düzenlemelerini ve dinamik olarak yönetmesini sağlar. Mobil kupon kampanyaları; yüzde indirim, bedava ürün sunumu, sabit tutarlı indirim gibi faydalar için kullanılabilir. 

PENNA Mobil Kuponları her türlü özel kampanyada, indirimde, promosyonlarda veya benzeri platformlarda, geleneksel kağıt kuponlar veya hediye çeklerinin yerine kullanılabilir. Müşteriler kuponlarını barkod şeklinde veya tek kullanımlık promo şifresi şeklinde SMS/MMS ya da WAP yoluyla alırlar. Kuponlar PENNA mobil okuyucuları ile veya mevcut kasa sistemine entegre edilerek kullanılır. 

Mobil Sadakat: Geleneksel plastik sadakat/üyelik/mağaza kartları ile bağlılık programlarını, günümüzün en yaygın iletişim aracı olan cep telefonları üzerine taşıyabilir ve tüketicinizi cüzdanda yeni bir kart taşıma zorunluluğundan kurtarabilirsiniz. PENNA Mobil Sadakatlik Hizmetleri, puan veya indirim esaslı sadakat sadakat programlarını gerçek zamanlı olarak mobil ortama aktardığı gibi, programa interaktivite katar. Sadece müşteriyi tanımayı değil, müşteri ile çift yönlü etkileşim kurmayı sağlar (Bakiye sorgulama, Lokasyon arama, En yakın satış noktasına yönlendirme gibi).  Tüketici bir sadakat programına SMS ile anında kayıt olur (kart beklemeye gerek yoktur). Cep telefonuna özel bir Abone Kodu(şifresi) gönderilerek cep telefonu bir sadakat kartına dönüştürülür.PENNA Mobil Sadakat; yeni ürün lansmanı, çapraz-satış kampanyaları, satın alma alışkanlıkları ve harcamaların takibi, müşteri hedef kitlesi analizleri ve marka bağlılığı artırıcı tüm kampanyalarda, müşterinin mağazaya ziyaret sıklığının ve alışveriş sepet büyüklüğünün arttırılması için kullanılabilir.