Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Üye Bilgisi
RTEL GLOBAL
RTEL GLOBAL
Emrah Talat BERÇİN

RTel Global, lisanslı telekomünikasyon hizmetleri operatörü olarak kurumlara özel ses hizmetlerini sunmakta ve TIER-1 operatörlerin uluslararası ses trafiklerini taşımaktadır. Mevcut lisansları:
- STH – Sabit Telefon Hizmetleri
- ISS – Internet Servis Sağlayıcılığı
- Altyapı Hizmetleri
- SMŞH – Sanal Mobil Şebeke Hizmetleri

Türkiye’de GSM yönünde ulusal ve uluslararası direk arabağlantılarını tamamlamıştır. Mevcut yüksek kapasiteli kendi şebekesi ve direk arabağlantıları üzerinden ses hizmetlerinin yanı sıra SMS hizmeti gibi katma değerli hizmetleri de sunmaktadır.

Özellikle, Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya coğrafyasındaki büyük operatörlerle direk arabağlantıları, rekabetçi yapısı, stratejik işbirlikleri nedeniyle tercih edilmekte ve kendi şebekesi üzerinden uluslararası ses hizmetleri vermektedir.

RTel Global Kurumların ve Telekom Operatörlerin (çoğunlukla TIER-1) trafiklerine yüksek kaliteli müşteriye özel izleme çözümleri sağlayarak gerçekleştirir.

RTel Global, uluslararası bağlantıları ile Ödeme Sistemlerinde kendi network entegrasyonunu gerçekleştirmekte ve Mobil Ödeme, Elektronik Cüzdan ve Para Transferi konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.