Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Üye Bilgisi
NEOMOBILE
NEOMOBILE
Özlem BAYRAM
Neomobile kendisini son 10 yılda oluşan mobil dünyanın merkezinde konumlandırmış olan global bir Mobil Ticaret firmasıdır. Şubat 2007'de kurulan ve Avrupa, Latin Amerika ve Hindistan pazarlarına odaklanan Neomobile bugün Global Mobil Eğlence sektöründeki lider şirketlerden birisidir. Dünya çapında sunduğu interaktif servis, dijital içerik ve ürün portföyü PC, Tablet ve akıllı telefon gibi tüm iletişim ve bilişim cihazlarına hitap etmektedir. 

 Ayrıca Grup 70 ülkede dijital işyerlerinin kullanımına sunduğu Onebip platformu ile Mobil Ödeme'de de global bir liderdir. 

 Tüm bunlara ek olarak en önemli varlıklarından biri güçlü mobil ve dijital reklam ve pazarlama bilgi birikiminden kaynaklanan medya iletişimindeki ve planlamasındaki farklı stratejik yaklaşımıdır. 

 Neomobile, ilk kurulduğu günden itibaren Türkiye'yi öncelikli bir yatırım alanı olarak görmüş ve 2006'da lanse ettiği servislerle ilk yurtdışı yatırımını Türkiye'de gerçekleştirmiştir. 2011 yılında Mobil Katma Değerli Servisler pazarının lider firmalarından UCT grubu satın alarak ülkedeki yatırımını derinleştirmiş ve stratejik olarak gördüğü bu pazarda konumunu güçlendirmiştir. 

 Her türlü "Mobil" konuda uzman 230'dan fazla profesyonel çalışanı ile Neomobile, İstanbul'un yanısıra Londra, Paris, Milano, Madrid, Belgrad, Reus, Mumbai, San Francisco, Mexico City ve Sao Paulo'daki ofisleri ile ve Roma'da bulunan genel merkezi ile gerçek bir "global"şirket haline gelmiştir. 

 Neomobile MOBILSAD, MEF, MMA, IAB, İtalyan AssoCSP, İspanyol AESAM ve Fransız Geste'nin aktif bir üyesidir.